Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Tek Parça İzle
Home » , » Kurtlar Vadisi Pusu 276. Bölüm İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 276. Bölüm İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 276. Bölüm İzle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 276. Bölüm Full İzle, Kurtlar Vadisi Pusu Yayınlanan Yeni Bölüm 276. Bölüm’ü ile KANAL D'de.

Kurtlar Vadisi Pusu 276. Bölüm İzle

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümü olan 276. bölümünde neler olacak? Nefes kesen sahnelerin soluk soluğa izlendiği ekranların iddialı dizi Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezonda büyük sürprizlerle ekrana gelmeye devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu 275. bölümünde yaşananlar; Geçtiğimiz haftanın finalinde Gölge’yi kurşunlarına hedef yapan Polat Alemdar, Gölge’nin ilişkilerinin peşine düşüyor ve kimler adına çalıştığını deşifre etmeye başlıyor. Gölge’nin yaşayıp yaşamadığı ise bu hafta cevabını buluyor. Polat’ın her defasında planlarını bozmasına çok sinirlenen Karun, topyekün saldırıya geçmek üzere Algis, John Smith, Ariel ve Tilki ile işbirliği yapıyor. Düşmanları Polat Alemdar’ın Şedid’le ortak hareket ettiğini göstermek ve uluslararası savaş mahkemesinde yargılanmasını sağlamak için algı operasyonu yapmayı planlarken, bu yolla Polat’tan kurtulacaklarını hesap ediyorlar. Karun’un talimatıyla bütün dünyayı şoka uğratacak bir eylem peşinde olan John Smith ve Ariel, İsviçre’de organize ettikleri canlı bomba eyleminde karşılarında yine Polat Alemdar’ı buluyor… Ancak Polat’ı büyük bir sürpriz bekliyor. TİLKİ, SAFİYE VE ELİF’İN PEŞİNDE Polat Alemdar’dan kardeşinin intikamını almak isteyen Tilki Andrei ise Doğıstanlı’yı kullanmaya karar veriyor. Dağıstanlı’yı Polat’a yem olarak gönderen Tilki bu sayede Safiye ve Elif’in yerini öğreniyor. YUSUF BABASIYLA YÜZLEŞİYOR Babasıyla yüzleşen Yusuf, annesinin kim olduğuyla ilgili kafasındaki soru işaretleri iyice artıyor… Fehmi Kuzuzade ise Yusuf’un kafasını Polat Alemdar’ın karıştırdığını düşünüyor. Aksiyonun ve nefes kesen sahnelerin yine zirvede olduğu Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümüyle 17 Aralık Perşembe akşamı KANAL D ’de. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümü olan 276. bölümünü HD ve tek parça olarak sitemiz'den izleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 275.Bölüm İzle


Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kurtlar Vadisi Pusu Her Perşembe Günü Saatinde, Kanal-D Ekranlarında. :

| Kurtlar Vadisi Müzikleri | Kurtlar Vadisi Pusu Full Bölümler | Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölümü | Kurtlar Vadisi Full Bölümler | Kurtlar Vadisi Pusu Hd izle | Kurtlar Vadisi Pusu Tek Parça izle
Copyright © 2015. Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle Tek Parça ( Sitede bulunan video vs. site yönetimi sorumlu değildir. Hepsi tanıtım amaçlıdır. Bizler sadece Youtube ve benzeri sitelerden "embed" kodunu alarak yayınlamışızdır. )
www.kurtlarvadisizle2015.blogspot.com